|

|

Пошук Пошук

Пошук
Результати пошуку

Купити Сова - Птахи

11 оголошень

Результати пошуку

Сова

2000 грн.

Локація Кам'янське, Дніпропетровська область

оновлено 12 липня

Додати в бажане

Домовой сыч

500 грн.

Локація Миколаїв, Корабельний район

оновлено 11 липня

Додати в бажане

Сова вухата

4000 грн.

Локація Кривий Ріг, Центрально-Міський район

оновлено 11 липня

Додати в бажане

Сова сплюшка, совушка, сплюшка, ручная сова

4500 грн.

Локація Київ, Оболонський район

оновлено 10 липня

Додати в бажане

Вухата сова, ручні совенята, вушаста сова, ручна велика сова

4950 грн.

Локація Київ, Оболонський район

оновлено 9 липня

Додати в бажане

Карликова сова, сплюшка, маленькая сова

3800 грн.

Локація Київ, Оболонський район

оновлено 8 липня

Додати в бажане

Сич

2000 грн.

Локація Кам'янка-Бузька, Львівська область

оновлено 8 липня

Додати в бажане

Вухата сова, совенята ручні, велика домашня сова, совеня декоративне

4700 грн.

Локація Київ, Оболонський район

оновлено 6 липня

Додати в бажане

Карликовый сычик- домашняя карликовая сова

4800 грн.

Локація Київ, Оболонський район

оновлено 23 червня

Додати в бажане

Сплюшка карликова сова, домашня ручна сова

4800 грн.

Локація Київ, Оболонський район

оновлено 17 червня

Додати в бажане

Сова с ушками, ручная сова домашняя, ушастая сова

5000 грн.

Локація Київ, Оболонський район

оновлено 17 червня

Додати в бажане

Сова - характер птахів, догляд, годування та лікування

Висота

20-75 см (залежно від виду)

Ширина

0.1-4.5 кг (залежно від виду)

Походження

Поширені по всьому світу

Характер

Показати

Сови - це надзвичайно специфічні птахи з унікальним характером та поведінкою. Вони відрізняються своєю незалежністю та територіальністю, зберігаючи певну дистанцію навіть з господарями. Незважаючи на поширену думку про їхню мудрість, сови досить імпульсивні та керуються інстинктами. Вони проявляють високий рівень активності в сутінках та вночі, тоді як вдень переважно відпочивають. У неволі сови можуть встановлювати міцні зв'язки з господарями, але це потребує значного часу та терпіння. Вони демонструють цікавість до навколишнього середовища та можуть проявляти ігрову поведінку, особливо в молодому віці. Важливо розуміти, що сови залишаються дикими птахами за своєю природою, і їхня поведінка може бути непередбачуваною. Вони можуть видавати різноманітні звуки - від класичного "угукання" до шипіння та клацання дзьобом.


Догляд

Показати

Догляд за совою вимагає створення специфічних умов утримання та значних зусиль. Необхідно забезпечити просторий вольєр або авіарій з достатньою висотою для польоту та різноманітними сідалами на різних рівнях. Приміщення повинно мати як відкриті, так і закриті ділянки, щоб птах міг вибирати між світлом та тінню. Важливо підтримувати чистоту в вольєрі, регулярно прибираючи послід та замінюючи підстилку. Сови потребують регулярного огляду оперення та кігтів. Необхідно забезпечити можливість купання - деякі види люблять приймати водні процедури. Температура в приміщенні повинна бути помірною, без різких перепадів. Важливо забезпечити достатню вентиляцію, але уникати протягів. Необхідно регулярно проводити дезінфекцію приміщення та інвентарю. Особливу увагу слід приділяти соціалізації птаха, проводячи з ним час, але не нав'язуючи спілкування.


Годування

Показати

Харчування сови повинно максимально відповідати її природному раціону. Основу раціону складають цілі тушки дрібних гризунів (миші, щури) та птахів. Важливо, щоб здобич була свіжою або правильно замороженою та розмороженою. Не можна годувати сов вареним м'ясом або рибою. Раціон може включати комах, залежно від виду сови. Корм завжди подається цілими тушками, оскільки пір'я, шерсть та кістки необхідні для нормального травлення та формування погадок. Частота годування залежить від розміру сови та пори року - зазвичай це 1-2 рази на день. У період розмноження потреба в їжі збільшується. Важливо контролювати вагу птаха, щоб уникнути ожиріння. Необхідно забезпечити постійний доступ до свіжої води як для пиття, так і для купання. Додаткова вітамінізація може бути необхідною при утриманні в неволі, але тільки за рекомендацією ветеринара.


Лікування

Показати

Сови можуть страждати від різних захворювань, включаючи респіраторні інфекції, паразитарні інвазії та авітамінози. Поширені проблеми включають травми крил та лап, особливо при неправильному утриманні. Важливо регулярно проводити профілактичні огляди у ветеринара, спеціалізованого на хижих птахах. Необхідно слідкувати за формуванням погадок та станом оперення, які є індикаторами здоров'я птаха. Стрес може призвести до відмови від їжі та інших поведінкових проблем.

Сова - часті запитання та відповіді

Де можна побачити сов в Україні?

Показати

Сов можна побачити в зоопарках, реабілітаційних центрах для диких тварин, на показових виступах фалконерів. У природі зустрічаються в лісах, парках та сільській місцевості. Найкраще спостерігати за ними в природному середовищі.


Чому сов не можна тримати вдома?

Показати

Сови мають специфічні потреби: нічний спосіб життя, харчування живою здобиччю (миші, щури), великий простір для польоту, особливі умови гніздування. Вони можуть бути агресивними, шумними вночі та потребують ветеринара-орнітолога з досвідом роботи з хижими птахами.


Чи можна тримати сову як домашнього улюбленця?

Показати

В Україні утримання сов в домашніх умовах заборонено законом без спеціальних дозволів. Сови - це дикі хижі птахи, які потребують спеціальних умов, ліцензій та досвіду роботи з хижаками. Вони не підходять для домашнього утримання.


Як допомогти пораненій сові?

Показати

Якщо знайшли поранену сову, не намагайтеся лікувати її самостійно. Зверніться до найближчого зоопарку, реабілітаційного центру або ветеринара з досвідом роботи з дикими птахами. Обережно перенесіть птаха в темне, тихе місце та мінімізуйте контакт.


Які види сов мешкають в Україні?

Показати

В Україні мешкає понад 10 видів сов: сипуха, пугач, сова вухата, сичик-горобець, неясить сіра, сова болотна та інші. Кожен вид має свої особливості життя, харчування та місця проживання.