|
Результати пошуку
Новорічні кроленята, ручні домашні декоративні мікро кролики
600 грн.
Шукаємо родину для кролика
400 грн.
Карликовий кролик
650 грн.
Карликовые кролики из питомника
1500 грн.
Карликовый Кролик
1300 грн.
Ручний кролик Миколайчик
650 грн.
Шоколадний домашній кролик
700 грн.
Маленький ручний кролик
650 грн.
У добрі руки
Кролик шукає дім!
Безкоштовно
5 тиж. кроленятка ручні пухнасті різних порід міні, мікро декоративні
670 грн.
Нідерландський карликовий кролик мінілуп
1300 грн.
нереальні пухнастики ручні карликові міні кролики королівські породи
650 грн.
домашні ручні кроленята породисті міктро та мініки
720 грн.
Декоративный карликовый кролик ручной, разных пород и возраста от 5нед
690 грн.
У добрі руки
Віддам в хороші руки декоративного кролика
Безкоштовно
Рyчні карликові кроленята
990 грн.
карликові пухнастики для любові кролятка
650 грн.
Декоративні карликові голандські міні кролики, колір чорне золото
890 грн.
Для любителей красивых кроликов, карликовые породы в квартиру
640 грн.
Висловухий пухнастий міні кролик
790 грн.
Карликові кролики, кролики ручні
650 грн.
Кролик породы мини
650 грн.
Декоративные карликовые кролики
650 грн.
Ручные торчеухие карликовые кролики, символ 2023 года
500 грн.
пушыстики кролики, декоративный до 900 г, голландские минилопы
650 грн.
кроленятка ручні пухнасті друзі різних порід мінік
620 грн.
20-35 см (залежно від породи)
1-8 кг (залежно від породи)
Європа та Азія
Кролики - соціальні та допитливі тварини з унікальними особистостями. Вони можуть бути як енергійними та грайливими, так і спокійними та лагідними. При правильній соціалізації кролики стають дуже прив'язаними до своїх власників і здатні відгукуватися на кличку та виконувати прості команди. Вони висловлюють свої емоції через характерні звуки, постукування лапками та рухи тіла. Кролики можуть бути територіальними і потребують часу для адаптації до нових умов та людей. Вони найбільш активні вранці та ввечері, а вдень часто відпочивають. Важливо розуміти, що кролики - prey animals (тварини-жертви), тому можуть лякатися різких рухів та гучних звуків. При належному вихованні вони стають чудовими компаньйонами, демонструють цікавість до навколишнього середовища та можуть формувати міцні емоційні зв'язки з господарями.
Догляд за кроликом вимагає регулярної уваги та створення безпечного середовища. Житло кролика повинно бути просторим, мінімум у 4-5 разів більшим за розмір тварини, з окремими зонами для сну, їжі та туалету. Клітка повинна регулярно прибиратися, а підстилка змінюватися кожні 2-3 дні. Кролики потребують щоденного вигулу поза кліткою в безпечному просторі протягом мінімум 3-4 годин. Важливо забезпечити іграшки для жування, оскільки їхні зуби постійно ростуть. Необхідно регулярно підстригати кігті (кожні 4-6 тижнів) та вичісувати шерсть, особливо під час линьки. Кролики чутливі до температур, тому оптимальною є температура 15-21°C. Приміщення повинно бути захищене від протягів та прямих сонячних променів. Важливо "кроликозахистити" простір, прибравши електричні дроти, отруйні рослини та інші небезпечні предмети. Соціалізація та взаємодія з кроликом повинні відбуватися щодня для формування довірливих стосунків.
Основу раціону кролика (близько 80%) має складати якісне сіно, яке повинно бути доступним постійно. Це необхідно для правильного травлення та стирання зубів. Свіжа зелень (15-20% раціону) повинна включати різноманітні безпечні трави та овочі: петрушку, кріп, базилік, морквяну гичку, листя кульбаби, руколу, шпинат, селеру. Овочі (морква, огірки, кабачки) слід давати в помірних кількостях. Гранульований корм (не більше 5% раціону) використовується як додаткове джерело поживних речовин. Важливо вводити нові продукти поступово, спостерігаючи за реакцією травної системи. Заборонені продукти включають: авокадо, цибулю, часник, картоплю, помідори, гриби, всі види капусти в сирому вигляді, горіхи, насіння, хліб, солодощі. Чиста свіжа вода повинна бути доступною цілодобово, найкраще використовувати поїлку з кулькою або автоматичну поїлку.
Найпоширеніші проблеми зі здоров'ям у кроликів включають: проблеми з зубами (неправильний прикус, перерослі зуби), шлунково-кишкові розлади (стаз, кокцидіоз), респіраторні інфекції, вушні кліщі, міксоматоз та вірусна геморагічна хвороба. Важливо проводити щорічні ветеринарні огляди, вакцинацію та своєчасну стерилізацію/кастрацію. Особливу увагу слід приділяти профілактиці теплового удару влітку та переохолодження взимку. При перших ознаках відмови від їжі, зміни поведінки або діареї необхідно негайно звернутися до ветеринара.
є-Пет
Ваш надійний онлайн ринок для домашніх улюбленців
© Copyright 2024
Контакти
Посилання
Породи котів
© Copyright 2024