|

|

Пошук Пошук

Пошук
Результати пошуку

Купити Джунгарський хом'як - Гризуни

16 оголошень

Результати пошуку

Джунгарський хомяк

150 грн.

Локація Київ, Солом'янський район

оновлено 24 червня

Додати в бажане

Білі, голубі, коричневі хомячки карликові домашні

350 грн.

Локація Київ, Оболонський район

оновлено 12 липня

Додати в бажане

Обирай Розкішного Хома по відео

150 грн.

Локація Київ, Солом'янський район

оновлено 12 липня

Додати в бажане

Джунгарики и сирийцы

50 грн.

Локація Харків, Київський район

оновлено 11 липня

Додати в бажане

Дівчата та Хлопці Фенотип Сапфір

150 грн.

Локація Київ, Солом'янський район

оновлено 9 липня

Додати в бажане

Джунгарські хом'ячки, опт і роздріб, постійне оновлення

80 грн.

Локація Зіньків, Полтавська область

оновлено 9 липня

Додати в бажане

Малеча Фенотипу Чорний

500 грн.

Локація Київ, Солом'янський район

оновлено 8 липня

Додати в бажане

Джунгарські хом'ячки

150 грн.

Локація Умань, Черкаська область

оновлено 7 липня

Додати в бажане

Ручные джунгарики. Центр

300 грн.

Локація Київ, Печерський район

оновлено 4 липня

Додати в бажане

Продам різнокольорові хомячки-ручні малята

350 грн.

Локація Київ, Святошинський район

оновлено 29 червня

Додати в бажане

Гризуни

100 грн.

Локація Біла Церква, Київська область

оновлено 28 червня

Додати в бажане

Джунгарские хомяки

200 грн.

Локація Кам'янське, Дніпропетровська область

оновлено 13 червня

Додати в бажане

Джунгарики

150 грн.

Локація Київ, Дніпровський район

оновлено 22 квітня

Додати в бажане

Хом'як

250 грн.

Локація Гостомель, Київська область

оновлено 17 квітня

Додати в бажане

Джунгарський хом'як

700 грн.

Локація Вінниця, Вінницька область

оновлено 15 квітня

Додати в бажане

Джунгарський хом'ячок

150 грн.

Локація Київ, Деснянський район

оновлено 31 березня

Додати в бажане

Джунгарський хом'як - характер гризунів, догляд, годування та лікування

Висота

2-3 см

Ширина

20-40 г

Походження

Північний Китай, Монголія, Південний Сибір

Характер

Показати

Джунгарські хом'яки відрізняються активним та допитливим характером, але при цьому залишаються досить спокійними та лагідними створіннями. Вони менш агресивні порівняно з іншими видами хом'яків та краще піддаються приручення, особливо якщо почати соціалізацію з раннього віку. Ці маленькі гризуни демонструють значну цікавість до навколишнього середовища та люблять досліджувати нові предмети й території. Вони ведуть нічний спосіб життя, тому найбільш активні у вечірній та нічний час. Джунгарські хом'яки можуть впізнавати своїх господарів та реагувати на їхній голос. Вони територіальні тварини і краще утримувати їх поодинці, оскільки дорослі особини можуть проявляти агресію до своїх родичів. При правильному поводженні вони рідко кусаються та можуть стати чудовими домашніми улюбленцями.


Догляд

Показати

Догляд за джунгарським хом'яком включає забезпечення просторої клітки площею не менше 2500 см² з кількома рівнями. Клітка повинна містити колесо для бігу діаметром не менше 20 см, будиночок для сну, іграшки для гризіння та тунелі для дослідження. Підстилку необхідно міняти раз на тиждень, а кути клітки, де хом'як ходить у туалет - частіше. Важливо підтримувати оптимальну температуру 18-22°C, оскільки ці тварини чутливі до перегріву. Клітку слід розташовувати подалі від прямих сонячних променів та протягів. Необхідно щодня прибирати залишки їжі та перевіряти чистоту води. Важливою частиною догляду є забезпечення матеріалів для стачування зубів, які постійно ростуть. Соціалізацію слід проводити регулярно, але обережно, особливо вдень, коли хом'яки зазвичай сплять. Також важливо регулярно перевіряти стан кігтів та зубів тварини.


Годування

Показати

Раціон джунгарського хом'яка повинен бути різноманітним та збалансованим. Основу харчування складає спеціальний корм для хом'яків, який містить суміш зерен, насіння та сушених овочів. Це забезпечує необхідні поживні речовини та допомагає стачувати зуби. Додатково можна давати свіжі овочі та фрукти в невеликих кількостях (близько 10% від загального раціону): моркву, броколі, яблука (без насіння), огірки. Білкову їжу слід давати 2-3 рази на тиждень у вигляді вареного курячого м'яса без спецій, варених яєць або спеціальних білкових добавок для гризунів. Важливо забезпечити постійний доступ до свіжої води через поїлку. Солодощі та людську їжу давати категорично заборонено. Годувати хом'яка краще ввечері, коли він найбільш активний. Порції повинні бути невеликими, оскільки хом'яки схильні до накопичення їжі в щоках та схованках.


Лікування

Показати

Джунгарські хом'яки можуть страждати від діабету, тому важливо обмежувати солодку їжу. Поширені проблеми включають респіраторні інфекції, що виникають через протяги або вологість, та проблеми із зубами через неправильне харчування. Можуть виникати шкірні захворювання, особливо при поганій гігієні клітки. Тривалість життя становить 1.5-2 роки. Важливо регулярно спостерігати за поведінкою, апетитом та зовнішнім виглядом хом'яка для раннього виявлення можливих проблем зі здоров'ям.

Джунгарський хом'як - часті запитання та відповіді

Скільки живуть джунгарські хом'яки?

Показати

Джунгарські хом'яки живуть в середньому 1,5-2 роки, рідко до 3 років. Це найкоротший термін життя серед домашніх гризунів.


Чим годувати джунгарського хом'яка?

Показати

Основа раціону - спеціальний корм для карликових хом'яків, насіння, овочі (морква, огірок) в невеликих кількостях. Заборонено цитрусові, цибулю, шоколад, жирну їжу.


Що потрібно для утримання джунгарського хом'яка?

Показати

Потрібна клітка мінімум 40x25x25 см, підстилка, колесо діаметром 16-20 см, годівниця, напувалка, будиночок, іграшки для гризіння. Важливо уникати сквозняків.


Чи можна тримати джунгарських хом'яків разом?

Показати

Джунгарські хом'яки можуть жити поодинці або парами, але краще тримати їх окремо після 3-4 місяців, оскільки вони можуть стати агресивними один до одного.


Скільки коштує джунгарський хом'як в Україні?

Показати

Ціна джунгарського хом'яка в Україні від 100 до 400 гривень залежно від забарвлення. Стандартні кольори дешевші, рідкісні окраси - дорожчі.